2 Christian Eriksen mógł opuścić Spurs w summerThe 27-latek jest celem dla Realu Madryt i Spurs może wyglądać zarobić teraz zamiast tracić go za nic w 12 miesięcy.

Tottenham Hotspur są zrezygnował z utratą Christian Eriksen jak wejdzie on ostatnie 12 miesięcy swojej umowy, według doniesień. Po przejściu dwóch okien transferowych bez żadnych dodatków, klub będzie teraz kierować pięciu nowych graczy, aby zrekompensować wyjściu z Dane’a. Jest prawdopodobne zmiany w Spurs na koniec sezonu z graczy oczekiwanych kierować się do wyjścia.

2 Christian Eriksen mógł opuścić Spurs w summerThe 27-latek jest celem dla Realu Madryt i Spurs może wyglądać zarobić teraz zamiast tracić go za nic w 12 miesięcy. Będą też bezsilny, aby zatrzymać Toby Alderweireld pozostawiając jeśli klub zdecydować, aby zaspokoić stosunkowo niską klauzulę zwalniającą od £ 26million. Raport Daily Mail, że gracze z klubów Championship i walczących zespołów Premier League są na swoim radarze.

Jack Grealish nadal być monitorowane po Tottenham nie udało się podpisać go latem ubiegłego roku. 2 Spurs próbował podpisać Grealish Last Summer Skauci są również rozumieć obserwował Hulla Jarrod Bowen szeroko po jego 19 goli w Mistrzostwach połów oko. Crystal Palace skrzydłowy Wilfried Zaha pozostaje cel długoterminowy dla klubu, ale czują, że mogą być z ich przedziale cenowym.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI FOOTBALL LIV-LEY STUFF Jake Livermore Siatki wiatrem wpadła jako krawędzi West Brom minionym Birmingham 3-2 NIE aprowizacji Claude Makelele raz obiecał umieścić legendę w szpitalu Barcelona na żywo w talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: na żywo strumień komentarzem i potwierdzone zespoły na żywo na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finału rozbić rekord frekwencji bardzo miły Man United zapłacić Molde £ 1m po powołaniu nowej ery Ole Gunnar Solskjaer Football Association ogłasza Mark Billingham jako nowy szef odbioru wykonawczy działań menedżerów Premier League przygotowany do podjęcia zespoły poza boiskiem w przypadkach rasizmu „zrobił swoją cegiełkę” Stara Szkocja szef mówi, że da Adam Johnson z „drugą szansę” Aleksandar Mitrović, który jest w Strugglers Fulham, jest również podobno rozważane jako ewentualnego dublera do Harry Kane ale istnieją wątpliwości co jego woli nie być regularny rozrusznik. Również na radarze Spurs jest Valencia starlet Carlos Soler – 22-letni środkowy pomocnik z czterech La Liga pomaga jego nazwa już w tym sezonie.

1 FA przewodniczący przewodniczący Greg Clarke Football Association Greg Clarke przyznał organ zarządzający ma „stracił zaufanie społeczeństwa” i obiecał „góry do dołu” przeglądu kulturalnego krajowego centrum piłkarskiego w parku St Georges. Frank ocena Clarke’a przyszedł w mowie 2600-słowo do jesiennego posiedzenia Rada FA na Wembley w czwartek.

Przewodniczący opisane zeszłotygodniowej występ przed Cyfrowej, Kultury, Mediów i Sportu (DCMS) Wybierz komisję jako „uciśnięte osobistego doświadczenia i kulminacji bardzo szkodliwie na odcinku do organizacji”. Clarke, FA szef Martin Glenn, dyrektor techniczny Dan Ashworth i HR szef Rachel Brace zostali zaproszeni do stawienia się przed panelem przekaźnikach wyjaśnić obsługę FA-tych zarzutów mobbingu i rasizmu dokonanych przez Anglia napastnikiem Eni Aluko przeciwko kierownika zespołu były reprezentant Anglii damskiej Mark Sampson.

Clarke powiedział Rady kwartet udał się do Westminster, aby bronić siebie i działania, jakie podjął w odpowiedzi na skargi Aluko, chcąc przekonać posłów, że popełniono błędy, ale wnioski zostały wyciągnięte i ich intencje były dobre. „Nie udało”, powiedział Clarke, wyjaśniając, w jaki sposób orzeczenie polityków, mediów i publiczności był „bardzo jasny”. Potem powtórzył przeprosiny FA wykonane do Aluko i jej koledzy z zespołu Lianne Sanderson i Drew Spence, z których wszyscy wyemitowany skarg przeciwko Sampson, który w końcu został zwolniony w ubiegłym miesiącu przez co FA oceniana była niewłaściwa zachowanie w swojej poprzedniej pracy w Bristolu Akademia.

Clarke następnie opisał reakcję na rozprawie w środę, mówiąc, że „burza wiał przez nas, a my z trudem radzą sobie”. Że burza, twierdził, „pozbawiony nam o naszej okleiny i narażone jakieś głębsze podstawowych prawd” o tym, dlaczego sukcesy FA są brane za pewnik, ale jego awarie wskoczył na. „Wierzę, że to dlatego, że stracili zaufanie opinii publicznej i myślę, że ten brak zaufania opiera się trzech cech,” Clarke powiedział. Te cechy, wyjaśnił, są ogromne przekazać FA i przekonanie, że brakuje mu kompetencji, brak różnorodności w całej organizacji i, w przeciwieństwie do większości innych krajowych związków piłki nożnej, udaje się prawidłowo korzystać z doświadczenia i umiejętności starszych zawodników i menedżerów.

Aby zilustrować te punkty, Clarke opisał spotkanie miał w zeszłym tygodniu z kilkoma powiatu FA w Sheffield, gdzie rozmowa o sprawach oddolnych była „pozytywne, wspierające i pełna dobrych intencji”. Ale wśród „10 lub 11” w pokoju była tylko jedna kobieta i nikt z czarnej, azjatyckiej czy mniejszości etniczne (Bame) tle, powiedział Clarke. „Jak odbija się na spotkanie, a na lekcjach przypadku Aluko, to było dla mnie jasne, że nasze dobre intencje sam już nie wystarczają,” powiedział. „Mieliśmy kilka czarnych graczy w całym zespole naszych starszych England damskiej, którzy nie ufali nam na tyle, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z praktyki dyskryminacyjne. „Wszyscy widzieli był biały hierarchia, którzy nie mieli doświadczenia, jakie to uczucie być czarny człowiek na koniec otrzymania niewłaściwych komentarzy.” Mówiąc FA „musi być organizacją o tej porze”, Clarke powiedział, że dla niego jasne, że organ zarządzający musi „upraszczać swój mandat, aby być właściwa”, „ogarnąć inclusivity” i „wykorzystać wiedzę” starszych zawodników i menedżerów.

Tottenham sporządziły krótką listę pięciu pomocników celów z klubem Premier League podobno planuje „masywny” inwestycja lato. Spurs nie podpisał pojedynczego gracza w jednej z dwóch poprzednich oknach transferowych, torują sobie wyzwanie o tytuł Premier League w tym sezonie, tym bardziej niezwykłe.

2 Tottenham zostały wykonując doskonale pozostać w tytułowym wyścigu Ten brak inwestycji w kadrze gry przyszedł jako zaskoczeniem, zwłaszcza w styczniu po Moussa Dembélé został sprzedany do bocznej Chinese Super League Guangzhou R & F dla zgłoszonej £ 11million. Decyzja o nie przynieść nowy pomocnik w celu zastąpienia Dembele zdawała się być wykonana ze wzrostem Oliver Skipp na uwadze, ze 18-letni zawodnik Jak zdobyć pieniądze 1xbet akademii począwszy osiedlić się w pierwszej drużynie Mauricio Pochettino za. NAJNOWSZE Piłka nożna Aktualności GOSSIP Man United ruch dla Juventus asa, Arsenal wylądować wonderkid plus Spurs aktualizacja LIV-LEY STUFF Jake Livermore Siatki wiatrem wpadła jako krawędzi West Brom minionym Birmingham 3-2 NIE aprowizacji Claude Makelele raz obiecał umieścić Barcelona legendę w szpitalu Transmisje na talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: na żywo strumień komentarzem i potwierdzone zespoły na żywo na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy ostateczny rozbić rekord frekwencji bardzo miły Man United zapłacić Molde £ 1m po powołaniu nowej ery Ole Gunnar Solskjaer Football Association ogłasza Mark Billingham jako Zarządzający nowy szef odbioru wykonawczy działanie Premier League przygotowany do podjęcia zespoły z boiska w przypadkach rasizmu „zrobił jEGO BIT” Stara Szkocja szef mówi, że da Adam Johnson „drugiej szansy” na żywo na talkSPORT West Ham vs Everton: Exclusive komentarz , kick-off czas i nowości team Cios Celtic gwiazdkowy, wytworny Tierney się wątpliwości szkody dla Rangers gry Zaśpiewaj to nauczyć się słów dla użytkownika Ole Gunnar Solskjær M anchester piosenka Wielka Niemniej Spurs brak głębi jest prawdziwym słabym punktem w ich składzie, a Calciomercato twierdzą północ Londyńczycy planują «masowo inwestować» w pozycjach pomocników, gdy ponownie otwiera okno transferowe tego lata.